1. Drużyna Rawska
Home 1. Drużyna Rawska
wieści drużyny
Obóz wodny 1. Drużyny Rawskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Malik   
sobota, 22 lipca 2017 09:00

Od 07.07.2017 do 21.07.2017 harcerze z 1 Drużyny Rawskiej spływali rzeką Rawką od Rawy Mazowieckiej do Bolimowa. Uczestników tej wyprawy było 12 wraz z duszpasterzem ks. Sebastianem Werra. Spływ rozpoczął się w piątek rano, Mszą Świętą po której ruszyliśmy do Dolecka, trudne warunki i górski charakter rzeki zmusił nas do noclegu w Starym Dworze. Następnego dnia przewieźliśmy nasze kanu i kajaki do Ośrodka Wypoczynkowego Sosenka gdzie sami doszliśmy pieszo. Trzeciego dnia wróciliśmy do naszego wodnego szlaku i spłynęliśmy do Bud Grabskich gdzie zatrzymaliśmy się na 4 dni żyjąc w lesie budując pionierkę, śpiewając i grając przy ogniskach, gotując na konkursie kulinarnym. Sprawdzaliśmy nasze nabyte przez cały rok umiejętności podczas wielkiej gry. Udało się także zorganizować ognisko na które zaprosiliśmy naszych rodziców pokazując im harcerskie życie. Przez ostatnie trzy dni płynęliśmy do Bolimowa.

Zapraszam do obejrzenia galerii.

 
Obóz letni 1 Drużyny Żądłowice PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Malik   
czwartek, 29 września 2016 09:30

Od 7 do 21 Lipca w miejscowości Żądłowice, 11 chłopaków wzięło udział w letnim obozie Rawskich harcerzy.

Podczas obozu chłopcy brali udział w spływie rzeką Pilicą, mogli mierzyć swoje możliwości i rywalizować miedzy sobą w konkursie kulinarnym, pionierce, wielkiej grze i wielu innych atrakcjach.

Zapraszam do zobaczenia zdjęć z wyjazdu - Zdjęcia

 
Biwak Tomaszów Mazowiecki 29-31 stycznia 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Hubert Cynkier   
czwartek, 25 lutego 2016 18:56

W piątkowy wieczór drużyna spotkała się pod Dużym Kościołem w Rawie Mazowieckiej. Krótka wymiana zdań z drużynowym i wsiedliśmy do samochodów, aby udać się na miejsce biwaku, które mieściło się w salkach przy kościele pw. Świętej Rodziny w Tomaszowie Mazowieckim...

Galeria z wyjazdu

Więcej…
 
Obóz letni 1. Drużyny Rawskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dariusz Jarzębski   
piątek, 31 lipca 2015 00:00

W dniach 13.07-30.07 w Starym Krakowie obozowali harcerze z jedynej w Polsce drużyny wodnej, czyli 1. Drużyny Rawskiej. Poniżej znajduje się fotorelacja z wyjazdu.

Galeria Paweł Wojtecki

 
1.Drużyna Rawska - Obóz Stary Kraków 2015, część II PDF Drukuj Email
Wpisany przez Fedorowicz Jędrzej Paweł HO   
wtorek, 26 maja 2015 20:08

TREŚĆ MAILA WYSŁANEGO DZIŚ DO TYCH Z PAŃSTWA, KTÓRYCH ADRES E-MAIL OTRZYMAŁEM OD ZASTĘPOWYCH A TAKŻE W PAŃSTWA SMSACH ZWROTNYCH
Czuwaj!
Szanowni Państwo,
W najbliższą niedzielę zapraszam na VIII Bernardynki Rawskie - piknik rodzinny przybliżający postać sługi Bożego ojca Bernarda Kryszkiewicza, patrona naszego 1. Szczepu Rawskiego (http://rawa.skauci-europy.pl/). Jest to dla nas - jako szefów i podopiecznych - duży wysiłek, dlatego jeśli mogą Państwo wspomóc nas swoją obecnością w tym dniu i pomóc w obozowym zarobku, proszę o kontakt ze Szczepowym: Marcin Kalinowski 509414126.
Dodatkowo, po zakończeniu imprezy odbędzie się spotkanie w sprawie obozu, gdzie:
- przekażę termin obozu,
- opowiem o naszych (ciężkich) zmaganiach z tamtejszymi instytucjami,
- zbiorę karty obozowe,
- przedstawię fabułę obozową i plan programu duchowego obozu (w jego projekcie przydadzą się również Państwa propozycje konferencji - informacje w poprzednim mailu),
- będę otwarty na Państwa sugestie, pomoc i odpowiem na pytania.
Przed Bernardynkami polecam uczestnictwo w Marszu dla Życia i Rodziny, który wmaszeruje na teren pikniku: http://lowicz.gosc.pl/evt/2604bf.Marsz-dla-Zycia-i-Rodziny-w-Rawie-Maz.
Pozdrawiam,
Jędrzej Paweł Fedorowicz
drużynowy 1. Drużyny Rawskiej

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 14
Joomla themes free