1. Gromada Rawska
Home 1. Gromada Rawska
1GRw - kronika
Zbiórka 14 maja 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Jarzębski   
niedziela, 14 maja 2017 09:40

Na tej zbiórce frekwencja była dość nietypowa - 8 wilczków i 6 starych wilków :)

Relacja Stasia:

Wyruszyliśmy spod małego kościoła i poszliśmy do parku. Dołączyli do nas druhowie ze Skierniewic. Zagraliśmy w grę „Jajo węża Kaa”. Zagraliśmy w piłkę, rozwiązaliśmy szyfr. Pośpiewaliśmy piosenki wilczkowe. Nauczyliśmy się węzła „Ósemki”. I jeszcze raz zagraliśmy w piłkę nożną. Poszliśmy pod kościół i tam się rozchodziliśmy.

Galeria - Piotr Antosik

Galeria - Maciej Zerek

 
Wielkie Łowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Jarzębski   
czwartek, 04 maja 2017 18:28

Jedlnia-Letnisko 29-30.04.2017
Relacja Janka Brewińskiego, szóstkowego Czarnej :)


Wyjechaliśmy spod małego kościoła o godz. 7:30. Po przybyciu na miejsce wilczki rozpakowały swoje bagaże. Następnie udaliśmy się na salę gimnastyczną w celu zabawy z innymi gromadami. Później rozegraliśmy turniej w piłkę nożną. Po zjedzeniu pysznego obiadu pomaszerowaliśmy na Wielką Grę, która odbyła się nad zbiornikiem wodnym Siczki. Gdy wróciliśmy spożyliśmy kolację. Po kolacji, wilczki miały za zadanie przygotować scenki różnymi technikami np. baletem, na świeczysko ze Św. Franciszkiem z Asyżu. Po świeczysku wilczki mały czas na wieczorną toaletę. Poszliśmy spać o godzinie 22. Na następny dzień Akele wszystkich gromad przygotowali Wielką Grę, tym razem na terenie szkoły. Po Wielkiej Grze zjedliśmy obiad, a następnie zabraliśmy się do sprzątania szkoły. Wielkie Łowy skończyły się wspólnym apelem. Pod małym kościołem byliśmy już o godzinie 17. W sumie na Wielkie Łowy wyruszyło 11 wilczków + Akela i Baloo.

Dziękujemy Jankowi za napisanie relacji. Pozdrawiamy!

Galeria - Piotr Krekora

 
Zbiórka 22 kwietnia 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Jarzębski   
niedziela, 07 maja 2017 07:46

Relacja Stasia Brewińskiego:

Wyruszyliśmy spod małego kościoła, poszliśmy na zamek. Bawiliśmy się w ciekawe zabawy. Potem przebieraliśmy się za różne zwierzęta z „Księgi Dżungli”. Rzeczy w które się przebieraliśmy były z domów wilczków. Spakowaliśmy swoje rzeczy i pomaszerowaliśmy pod kościół, i tam się rozchodziliśmy.

 
Zbiórka 1 kwietnia 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Jarzębski   
wtorek, 04 kwietnia 2017 21:25

Ta zbiórka rozpoczęła się prima-aprilisowym żartem jednego z wilczków, wycelowanym w nieświadomego akelę - pomyślnym :D

Na początku zagraliśmy w niemal zapomnianą "Skórę Shere-Khana", potem jeszcze w kilka innych zabaw. W międzyczasie porzucaliśmy frisbee i ostatecznie pokopaliśmy w piłkę. Skromna garść piosenek i zrobiła nam się 11, więc wróciliśmy pod mały kościółek, gdzie czekali już na nas rodzice.

Przywitaliśmy wspólnie przepiękny wiosenny weekend, czerpiąc z niego nadzieję na trwałą poprawę pogody i ocieplenie (choć, jak się okazało, wkrótce znowu miało się ochłodzić i popadać :> ).

Galeria - Maciej Zerek

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 10
Joomla themes free