1. Gromada Rawska
Home 1. Gromada Rawska
1GRw - kronika
Zbiórka 11 marca 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Jarzębski   
niedziela, 12 marca 2017 20:04

Dziś ponownie spotkaliśmy się na dwugodzinnej zbiórce. Było dość chłodno, mimo to znaczną większość zbiórki spędziliśmy na świeżym powietrzu.

Przybliżyliśmy sobie postać św. Stanisława biskupa i męczennika, który jest patronem parafii w Boguszycach. Przy okazji, nawiązując do legendy o jego zatargu z Bolesławem Śmiałym, rozmawialiśmy o tym, kiedy i w jaki sposób powinno się upominać innych. Otoczyliśmy ten temat garścią zabaw fizycznych, żeby rozładować nagromadzoną przez tydzień w szkole energię. :)

Następnym spotkaniem będzie już pielgrzymka 25 marca. Kilka dni przed nią potwierdzę wszystkie informacje sms-em. W razie wątpliwości/niejasności proszę o kontakt. Poniżej można zobaczyć kilka zdjęć ze zbiórki.

Galeria - Maciej Zerek

 
Zimowisko 1. Gromady Rawskiej 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Jarzębski   
piątek, 03 lutego 2017 12:29

W dniach 14-15 stycznia 1. Gromada Rawska odbyła zimowisko w ZSO w Kurzeszynie. Dwunastu wilczków pod opieką trzech starych wilków rozpoczęło swoje ferie zimowe w towarzystwie innych skautów, grając w gry wilczkowe, planszowe, piłkę nożną, śpiewając i rozwiązując łamigłówki przygotowane przez szefów.

Galeria - Piotr Antosik

 
Zbiórka 4 marca 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Jarzębski   
wtorek, 07 marca 2017 18:21

W pierwszą sobotę marca mogliśmy się cieszyć bardzo przyjemną wiosenną pogodą. Sprzyjało to miłemu spędzeniu poranka gromadzie rawskich wilczków. Korzystając z ocieplenia bawiliśmy się już w parku.
Dość długo graliśmy w Ostry Kieł (gra drużynowa polegająca na przekazywaniu piłki rzutami do osoby stojącej w kwadracie i przechwytywaniu jej w locie). Później rozłożyliśmy planszę, na której należało powrzucać 3 piłeczki do odpowiadających im "koszyków" i wybiec w jak najkrótszym czasie.
W zbiórce uczestniczyło 11 wilczków, zostały im przekazane zaproszenia na pielgrzymkę dla rodziców wraz z planem i formularzem zgłoszeniowym, harmonogramy na marzec oraz zgody na wyjazd. Kolejna zbiórka już w najbliższą sobotę :)

Galeria - Mateusz Nastarowicz

 
Zimowisko 1. Gromady Rawskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Jarzębski   
czwartek, 03 marca 2016 14:22

W dniach 26-28 lutego 1. Gromada Rawska odbyła zimowisko w Zespole Szkół w Cielądzu. Szesnastu wilczków pod opieką starych wilków: Akeli, Ferao i Kaa spędziło końcówkę ferii zimowych w przyjaznej atmosferze.

Galeria - Marcin Jarzębski, Dariusz Jarzębski

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 10
Joomla themes free