1. Gromada Rawska
Home 1. Gromada Rawska
1GRw - kronika
Zbiórka 4 marca 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Jarzębski   
wtorek, 07 marca 2017 18:21

W pierwszą sobotę marca mogliśmy się cieszyć bardzo przyjemną wiosenną pogodą. Sprzyjało to miłemu spędzeniu poranka gromadzie rawskich wilczków. Korzystając z ocieplenia bawiliśmy się już w parku.
Dość długo graliśmy w Ostry Kieł (gra drużynowa polegająca na przekazywaniu piłki rzutami do osoby stojącej w kwadracie i przechwytywaniu jej w locie). Później rozłożyliśmy planszę, na której należało powrzucać 3 piłeczki do odpowiadających im "koszyków" i wybiec w jak najkrótszym czasie.
W zbiórce uczestniczyło 11 wilczków, zostały im przekazane zaproszenia na pielgrzymkę dla rodziców wraz z planem i formularzem zgłoszeniowym, harmonogramy na marzec oraz zgody na wyjazd. Kolejna zbiórka już w najbliższą sobotę :)

Galeria - Mateusz Nastarowicz

 
Zimowisko 1. Gromady Rawskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Jarzębski   
czwartek, 03 marca 2016 14:22

W dniach 26-28 lutego 1. Gromada Rawska odbyła zimowisko w Zespole Szkół w Cielądzu. Szesnastu wilczków pod opieką starych wilków: Akeli, Ferao i Kaa spędziło końcówkę ferii zimowych w przyjaznej atmosferze.

Galeria - Marcin Jarzębski, Dariusz Jarzębski

 

Więcej…
 
Zimowisko 1. Gromady Rawskiej 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Jarzębski   
piątek, 03 lutego 2017 12:29

W dniach 14-15 stycznia 1. Gromada Rawska odbyła zimowisko w ZSO w Kurzeszynie. Dwunastu wilczków pod opieką trzech starych wilków rozpoczęło swoje ferie zimowe w towarzystwie innych skautów, grając w gry wilczkowe, planszowe, piłkę nożną, śpiewając i rozwiązując łamigłówki przygotowane przez szefów.

Galeria - Piotr Antosik

 
Obóz letni 1. Gromady Rawskiej - Wólka Lesiewska '15 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dariusz Jarzębski   
sobota, 22 sierpnia 2015 20:04

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, 1. Gromada Rawska na swój letni biwak wybrała się rowerami. Odbył się on w dniach 18-22 lipca. Tym razem, dzięki uprzejmości pani dyrektor, za cel obraliśmy szkołę w Wólce Lesiewskiej. Nad 18 chłopcami opiekę sprawowało sześciu szefów. Wyjazd był pełen atrakcji - wśród nich były między innymi: pionierka obozowa, gry zręcznościowe, strzelanie z pistoletu pneumatycznego, wyprawa ratunkowa, wielka uczta czy pokaz zdjęć z obozu.

Galeria - BSudakowski

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 10
Joomla themes free