1. Gromada Rawska
Home Kronika

Witamy na stronach Kroniki 1. Gromady RawskiejZbiórka 18 listopada 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Zerek   
niedziela, 19 listopada 2017 08:44

Zbiórka tego dnia rozpoczęła się od przyznania drugiej gwiazdki Maćkowi oraz przejściem na salkę w starym klasztorze. Po zdjęciu swoich ubrań rozdane zostały śpiewniki wszystkim przybyłym wilczkom. Wszyscy czyli Stare Wilki i wilczki zaczęły się uczyć piosenek przygotowanych przez Chilla. Nauczyliśmy się: "Na wzgórzach Seonee" oraz dwóch piosenek z pokazywaniem  "Poluj Mowgli" i "Tam gdzie Wajganga". Po rozśpiewaniu się zagraliśmy w parę gier żeby poczuć trochę ciepła bo nie ukrywajmy na zewnątrz jest dość zimno a ruch to zdrowie. Na sam koniec zaśpiewaliśmy jeszcze jedną z piosenek i rozeszliśmy się do domów.

 
Obóz letni 1. Gromady - Jeruzal 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Jarzębski   
niedziela, 30 lipca 2017 12:38

Tegoroczny obóz 1.GRw miał miejsce przy Gimnazjum w Jeruzalu w terminie 9-13 lipca. Na miejsce obozu dojechaliśmy rowerami. Transport namiotów, sprzętu i bagażu zapewnił tata Norberta. Poniżej relacja napisana na bazie plakatu Kuby. Zapraszamy do lektury!

Galeria - autor zbiorowy

 

Więcej…
 
Zbiórka 27 maja 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Jarzębski   
poniedziałek, 29 maja 2017 08:37

Relacja Stasia:

Spotkaliśmy się pod kościołem, Akela przypomniał nam prawo wilczka i prawo gromady. Poszliśmy do parku. Nauczyliśmy się węzła płaskiego. Zagraliśmy w różne zabawy z piłką np. Zbijak. Wilczki spakowały swoje rzeczy i pomaszerowaliśmy pod kościół i tam się rozeszliśmy.


Prawa nie musiałem przypominać, bo wilczki pamiętają je całkiem dobrze :) Powoli zbliżamy się do obozu letniego, więc wkrótce czeka nas sprawdzenie namiotów i mała zbiórka w terenie.

Pozdrawiamy!

Galeria - Maciej Zerek

 
Zbiórka 14 maja 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Jarzębski   
niedziela, 14 maja 2017 09:40

Na tej zbiórce frekwencja była dość nietypowa - 8 wilczków i 6 starych wilków :)

Relacja Stasia:

Wyruszyliśmy spod małego kościoła i poszliśmy do parku. Dołączyli do nas druhowie ze Skierniewic. Zagraliśmy w grę „Jajo węża Kaa”. Zagraliśmy w piłkę, rozwiązaliśmy szyfr. Pośpiewaliśmy piosenki wilczkowe. Nauczyliśmy się węzła „Ósemki”. I jeszcze raz zagraliśmy w piłkę nożną. Poszliśmy pod kościół i tam się rozchodziliśmy.

Galeria - Piotr Antosik

Galeria - Maciej Zerek

 
Zbiórka 22 kwietnia 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Jarzębski   
niedziela, 07 maja 2017 07:46

Relacja Stasia Brewińskiego:

Wyruszyliśmy spod małego kościoła, poszliśmy na zamek. Bawiliśmy się w ciekawe zabawy. Potem przebieraliśmy się za różne zwierzęta z „Księgi Dżungli”. Rzeczy w które się przebieraliśmy były z domów wilczków. Spakowaliśmy swoje rzeczy i pomaszerowaliśmy pod kościół, i tam się rozchodziliśmy.

 
«pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia»

Strona 1 z 8
Joomla themes free